Závod Okrasa v Čadci

Výrobné družstvo OKRASA

Výrobné družstvo OKRASA bolo založené v roku 1954 a špecializuje sa výhradne na tradičnú výrobu sklenených vianočných ozdôb. Výroba je zameraná na ručnú prácu bez využitia strojov čo zaručuje originalitu každého kusa výrobku.

Dizajnérky každoročne vytvárajú módne kolekcie vianočných ozdôb pre nasledujúcu sezónu. Jednotlivé kolekcie výrobného družstva OKRASA, vychádzajú z aktuálnych módnych trendov a vzorov. Každý rok prezentujeme svojim zákazníkom ucelený sortiment noviniek. Je samozrejmosťou, že na prianie zákazníka sa tento sortiment upravuje a dopĺňa tak, aby v ňom každý klient našiel to, čo presne vyhovuje jeho individuálnym požiadavkám. V ponuke máme široký sortiment sklenených ozdôb, ktorý po dobu existencie výrobného družstva prekročil viac ako 12 000 rôznych vzorov.

Niekoľko tisíc vzorov je prezentovaných celoročne vo vzorkovej sieni v hlavnej budove firmy, ktorá je sprístupnená všetkým zákazníkom.

Technológia výroby sklenených ozdôb je neustále inovovaná s ohľadom nielen na produktivitu a zisk, ale aj na ochranu životného prostredia. Na všetky komponenty použite na výrobu produktov, máme zodpovedajúce certifikáty v zmysle platných noriem v EÚ.

60 – ročná tradícia výroby sklenených ozdôb v Okrase je zárukou, nielen kvality výrobkov, ale aj flexibility a serióznosti obchodných vzťahov.

Doplnkovou činnosťou firmy je výroba obalov z papierovej lepenky a kartónu podľa požiadaviek zákazníka.

Informačné zdroje